570 427 606 sklep@status-drzwi.pl

NASZA OFERTA

Sprecyzuj wyszukiwanie

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne są integralną częścią naszego mieszkania, bez względu na to, czy jest to dom, czy mieszkanie w wielopiętrowym budynku. Chronią nas przed złą pogodą i włamaniem, czynią nasze gniazdo bezpiecznym i wygodnym, a także znacząco wpływają na jego reprezentatywność, ponieważ jest to pierwsza rzecz, którą widzą nasi goście i sąsiedzi.

Jeżeli już jesteś na tej stronie, to raczej potrzebujesz tego towaru i oczywiście znajdziesz, ponieważ oferujemy najlepsze ceny na drzwi zewnętrzne.

Zanim przejdziemy do wyboru bardzo potrzebnego elementu domu, warto uporządkować klasyfikację.

  • Drewniane drzwi zewnętrzne – ekonomiczna i praktyczna opcja, ale jednocześnie mogą być arystokratyczne i eleganckie, a czasem nawet dziełem sztuki. Zasadniczo, drewniane drzwi są łatwe do zainstalowania i nieuciążliwe w utrzymaniu. Często pokryte lakierem, tym samym przedłuża żywotność nawet o pięćdziesiąt lat lub więcej.
  • Metalowe drzwi zewnętrzne – zapewniają maksymalną ochronę przed włamaniem, gwarantują niezawodność i trwałość. Przy właściwym użytkowaniu mogą służyć przez wiele dziesięcioleci. Zapewniają szeroki wybór designu, aż do odtworzenia tekstury naturalnego drewna lub innych materiałów. Znakomicie izolują dom od zewnętrznego hałasu, dźwięków i zapachów.
  • Szklane drzwi zewnętrzne – dają maksimum światła słonecznego, które uczyni Twój dom wyjątkowo przytulnym i jasnym. Ich wadą jest stosunkowo niska ochrona przed intruzami, ale obecnie zyskują na popularności drzwi z panelem szklanym, gdzie przewidziane są dodatkowe środki bezpieczeństwa.

Jak wybrać drzwi zewnętrzne?

Uzbrojeni w wiedzę na temat rodzajów drzwi wejściowych, możesz zacząć szukać odpowiedniego dla Ciebie, biorąc pod uwagę budżet, preferencje osobiste i wnętrze, ale warto zwrócić uwagę na kilka więcej niuansów. Na przykład, jeśli wysokość i szerokość drzwi odpowiada typowym wymiarom, znacznie obniży to koszt, w przeciwnym razie trzeba będzie wykonać indywidualne zamówienie. Wizjer drzwi jest obowiązkowym elementem, chyba że posiadasz systemu nadzoru wideo, mimo że przed wpuszczeniem osoby do domu musisz się upewnić, że nie stanowi ona zagrożenia. Jeszcze jednym mądrym i uniwersalnym rozwiązaniem będzie wybór drzwi z dwoma zamkami, ponieważ w razie awarii jednego z nich nie znajdziesz się w niewygodnej pozycji i będziesz mógł wyruszyć z domu zgodnie ze swoim planem.

Podsumowując, można powiedzieć, że wybór drzwi wejściowych nie jest łatwym zadaniem, ale raczej indywidualnym, więc jeśli trudno ci zdecydować o wyborze, najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się o pomoc do konsultantów firmy „Status Drzwi”.

Drzwi wewnętrzne

Ponieważ drzwi wewnętrzne mają inne funkcje niż drzwi zewnętrzne, różnią się pod wieloma względami. Drzwi wewnętrzne wyznaczają przestrzeń w domu, dodają przytulności, ograniczają hałas, gdy ktoś z rodziny chce się zrelaksować.

Najczęstsze materiały do drzwi wewnętrznych

  • Drzwi z litego drzewna – to wzór smaku. Z reguły należą do najwyższej kategorii cenowej. Głównie wykonane z cennych gatunków drewna: grabu, dębu, orzecha włoskiego, jesionu i innych. Zazwyczaj są wykonywane na specjalne zamówienia i projekty autorskie.
  • Drzwi fornirowane – najczęściej wybierane. Wykonany jest z naturalnego materiału – cienkich arkuszy drewna, które są połączone w taki sposób, żeby produkt był praktycznie nie do odróżnienia od wyrobów z litego drewna.
  • Drzwi malowane – dzięki wysokiej twardości lakieru zapewniają idealną powłokę, która jest odporną na różne uszkodzenia, na przykład zarysowania. Ich zaletą także jest możliwość odmalowania i odrestaurowania po jakimś czasie użytkowania.
  • Drzwi całoszklane – super stylowa i elegancka opcja. Oddzielają pomieszczenia, jednocześnie stworzą iluzję wspólnej przestrzeni. Z takimi drzwiami mieszkanie będzie bardzo jasne i lekkie.

Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Wybór drzwi wewnętrznych do letniej rezydencji, mieszkania lub biura – kwestia indywidualna. Należy to zrobić na podstawie wyglądu i zgodności ze stylem pomieszczenia, niezawodnością projektu, metodami otwierania, budżetem i innymi parametrami. Każdy może ich użyć, aby nadać swojemu domowi niepowtarzalną atmosferę, i w ten sposób podkreśla własne preferencje we wnętrzu. 

Nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania dla wszystkich pomieszczeń i preferencji, więc najmądrzejszą decyzją będzie zwrócenie się o pomoc do naszych ekspertów. W tym samym czasie dowiedz się o cenach na drzwi wewnętrzne – będą dla Ciebie miłym zaskoczeniem.

Dlaczego „Status Drzwi”? 

„Status Drzwi” to nie tylko kolejny sklep z drzwi. Są to lata doskonalenia i niestrudzonej pracy wielu osób dla swoich klientów. Nasza firma oferuje towary doskonałej jakości, w przestępnej cenie, a także profesjonalny i szybki montaż.

Współpracujemy z najlepszymi producentami, dlatego przed Tobą idealny wybór wewnętrznych i zewnętrznych drzwi do każdego, nawet najbardziej wymagającego gustu. 

W naszych czasach istnieje mnóstwo różnych adaptacji i ulepszeń, więc łatwo jest zgubić się w wyborze odpowiedniego produktu. Wybierając nasz sklep, otrzymujesz porady od profesjonalistów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje drzwi będą idealnie dopasowane do Ciebie.

Sprawdż ofertę na naszej stronie internetowej i wyślij do nas maila z zapytaniem o szczegółach. Zadzwoń albo przyjedż do nas: Al. Jerozolimskie 475, Pruszków. Zapraszamy

Wzmocnij swój status dzięki firmie "Status Drzwi"!