570 427 606 sklep@status-drzwi.pl

Marki drzwi: jaką właśnie wybrać?

W dzisiejszym wydaniu bloga porozmawiamy trochę więcej o niektórych markach drzwi, z którymi współpracujemy. Jesteśmy dumni, że zebraliśmy katalog produktów od najlepszych polskich producentów, każdy wsród których jest niepowtarzalny i unikalny na swój sposób. Udowodnili, iż wszelkie zawody można przekształcić w prawdziwą sztukę. Za każdym, nawet drobnym, elementem ich towarów znajduje się przemyślana praca profesjonalistów, a także liczne ulepszenia, modyfikacje. 

Drzwi marki PORTA podbijają polski rynek od 1992 roku. Teraz, po ćwierćwiecze, zespół fabryczny ma wspaniałe, udane doświadczenie w pracy z drewnem oraz tworzeniu skrzydeł. Ich produkcja jest wyjątkowa nie tylko dla Polski, ale również dla całej Europy. Ustawiając cel, aby być najlepszymi, kierownictwo firmy jest bezkompromisowe wobec projektowania modeli, wyposażenia, technologii, designu oraz ekologii – wszystko to gwarantuje produkt, który spełnia międzynarodowe standardy.

DRE zapewnia pełny cykl produkcyjny: od przetwarzania surowców po wytwórczość gotowych modeli. Surowce przyjazne dla środowiska przechodzą kilka etapów przetwarzania na liniach fabryki, wyposażonej w najlepszy sprzęt. Wygląd produktu tworzy własne biuro projektowe, oparte na najnowsze trendy rynkowe, a także własne „know-how”. Możliwości techniczne fabryki umożliwiają wykonanie drzwi wewnętrznych danej marki o dowolnym formacie oraz dużej wysokości, przy czym szczególną uwagę przywiązuje się do ekologicznego i społecznego bezpieczeństwa produkcji. Nienaganna jakość każdego detalu, wykończenie, wyposażenie sprawiają, że drzwi Asilo są konkurencyjne wobec najbardziej znanych europejskich marek.

Firma, produkująca drzwi wewnętrzne marki Intenso wykorzystuje zaawansowaną technologię. Aplikacja farb oraz lakierów jest w pełni zautomatyzowana, odbywa się ona wewnątrz zamkniętych komór, dzięki czemu uzyskuje się najwyższą jakość malowania.

Drzwi marki Pol-skone od wielu lat otrzymują różne nagrody. Około tysiąca wykwalifikowanych pracowników pracują dla sukcesu tej znakomitej firmy, a zadowoleni klienci zaświadczają, że to wszystko nie dzieje się na próżno.

Nasz salon drzwi, oprócz wspomnianych, posiada wyroby takich wybitnych marek jak Status, Erkado, Agmar, Martom, Gerda – wszystkie one są dobrze znane i szanowane na rynku stolarki.

Drzwi są pierwszym i ostatnim punktem przestrzeni domowej. Integralność oraz harmonia wnętrza, jego atmosfera, nastrój i komfort zależą od nich. Wybierając model, zazwyczaj zwracamy uwagę na trzy ważne punkty: projekt, jakość, cena. A jeśli na rynku jest wystarczająco dużo produktów o odpowiednim nowoczesnym wzornictwie oraz niskiej cenie, generalnie jakość, niestety, pozostawia wiele do życzenia. Produkty wspomnianych powyżej marek drzwi są na szczęście wyjątkiem – sprzedawane w przystępnych cenach, a je jakość spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pośpiesz się – sprawdź naszą ofertę!

Komentarze
Napisz komentarz