570 427 606 sklep@status-drzwi.pl

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Wyświetlono: 1 do 15 z 50 (4 stron)

Rodzaje drzwi zewnętrznych

Mój dom - moją twierdzą !

Często największy problem stanowi właśnie dobór odpowiednich drzwi wejściowych do domów bądź do mieszkań. Wygląd to tylko jeden z czynników, które należy wziąć pod uwagę przy takim wyborze. Największe znaczenie ma rola drzwi zewnętrznych, mają one do spełnienia kilka fundamentalnych funkcji, konstrukcja drzwi musi chronić nas nie tylko przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, a także przed nieproszonymi gośćmi.“ Status drzwi “ oferuję drzwi zewnętrzne do domów i mieszkań. Dla Państwa wygody złożyć zamówienie można przez stronę internetową lub bezpośrednio w sklepie stacjonarnym, zrobimy co w naszej mocy, aby pomóc Państwu w wyborze najlepszych drzwi.

Drzwi zewnętrzne do domów

Trzeba pamiętać o tym że drzwi chronią nas przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak: silny wiatr, śnieg. Oprócz tego zapewniają nam prywatność i bezpieczeństwo. Nasi eksperci pomogą Państwu dobrać odpowiednie modele odporne na uszkodzenia i zabrudzenia a jednocześnie ochronę przed zimnem, wilgocią i hałasem. Oferujemy nowoczesne oraz klasyczne modele od klasy ekonomicznej do klasy premium, wykonane z materiałów najlepszego gatunku przez kluczowych producentów. Dla najbardziej wymagających klientów zapewniamy szeroką gamę barw. Drzwi zewnętrzne ceny - konkurencyjne !

Drzwi zewnętrzne do mieszkań

Nie musimy się bać wichury, lub śniegu  w bloku wystarczy że się skupimy na ochronie naszego mienia a także  nas samych przed kradzieżą czy włamaniem. Drzwi zewnętrzne do mieszkań powinne być niezawodne i chronić nas przed hałasem i nieprzyjemnymi zapachami a także mieć co najmniej dwa zamki. Elementy ozdobne: listwy, lustra, szkło, kryształy, są pięknym dodatkiem.W naszej ofercie znajdują się drzwi drewniane zewnętrzne oraz drzwi metalowe. Drzwi wejściowe zewnętrzne będą służyć przez wiele lat zapewniając prywatność i niezwykły  komfort.

Drzwi drewniane zewnętrzne czy metalowe?

Nowoczesny rynek jest nasycony ofertami różnych producentów. Lecz jak dokonać właściwego wyboru ? W chwili obecnej nie da się jasno scharakteryzować które drzwi są lepsze - a wybór najczęściej zależy od gustu klienta. Oferujemy drzwi, które łączą piękno, oryginalność, a jednocześnie wytrzymałość i solidność. "Status drzwi" oferuje drzwi wejściowe zewnętrzne wiodących producentów: AGMAR, GERDA, MARTOM, PORTA, POL-SKONE, ERKADO. Większość wytwórców oferuję drzwi drewniane zewnętrzne jak również drzwi metalowe zewnętrzne. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym katalogiem. Zamówienia należy składać wyłącznie poprzez stronę Sklepu Internetowego lub osobiście w naszym sklepie stacjonarnym.

Drzwi zewnętrzne drewniane AGMAR prezentowane są w kilku segmentach cenowych - premium, średni i standard. Wszystkie drzwi wyróżniają się zwiększonymi funkcjami ochronnymi, doskonałą izolacją akustyczną, izolacją termiczną. W asortymencie firmy można znaleźć ciekawe rozwiązania projektowe.

Drzwi drewniane zewnętrzne światowego lidera PORTA - poczujesz się jak za kamiennym murem.  Charakteryzują się szerokim asortymentem, wysokim standardem używanych materiałów, nowymi a także klasycznymi rozwiązaniami kolorystycznym.  Drzwi zewnętrzne drewniane firmy PORTA są wygodne w użytkowaniu i zdobędą zaufanie na długie lata.Drzwi zewnętrzne ceny - lojalne !

Drzwi wejściowe zewnętrzne POL-SKONE - producent zajmuje się produkcją drzwi już prawie 30 lat i zna się na rzeczy. Firma oferuje drzwi o  zróżnicowanej budowie i pokryciach dodatkowo gwarantuje wysoką jakość w stosunku do ceny. PORTA i POL-SKONE spełnią najbardziej wymagające oczekiwania.

Drzwi metalowe zewnętrzne ERKADO w asortymencie oryginalne drzwi które przypadną do gustu każdemu. Mimo to firma robi wszystko, aby utrzymać niskie ceny swoich produktów. Drzwi wejściowe zewnętrzne firmy ERKADO spełniają funkcje ochronne i znakomicie dopasują się do wystroju wnętrza. Dzięki dużemu wyborowi kolorów można bez problemu dobrać odpowiednie drzwi metalowe zewnętrzne. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym katalogiem.

Drzwi zewnętrzne metalowe GERDA - zasługują na największą uwagę. Charakteryzują się zamkami wysokiej klasy odpornosci. W wielu pomieszczeniach będą one izolować akustykę oprócz tego zapewnią ciepło w każdym domu jak również niepowtarzalny wygląd. Drzwi zewnętrzne cena których zadowoli każdego klienta.Drzwi zewnętrzne metalowe są gwarancją bezpieczeństwa.

W naszej  ofercie znajdziecie Państwo niezawodne drzwi antywłamaniowe MARTOM- będą one tworzyć wspólną całość z wnętrzem oraz spełniać najwyższą funkcje komfortu i bezpieczeństwa. Drzwi firmy MARTOM są trwałe ,niezawodne i funkcjonalne. Drzwi zewnętrzne ceny od od klasy ekonomicznej do klasy premium.

Zapraszamy Państwa do kontaktu oraz do złożenia zamówienia.