570 427 606 sklep@status-drzwi.pl

DRZWI WEWNĘTRZNE

Wyświetlono: 1 do 15 z 107 (8 stron)

Jak dobrać drzwi wewnętrzne?

Drzwi wewnętrzne, w przeciwieństwie do wejściowych, są raczej sposobem formalnego rozgraniczenia pomieszczeń, niż środkiem ochrony przed nieproszonymi gośćmi. Dlatego w większości przypadków takie drzwi są lżejsze i mają dość szeroki wybór. Zawsze chętnie pomożemy dokonać właściwego wyboru oraz doradzimy najbardziej funkcjonalne rozwiązania.

Firma "Status drzwi" oferuje drzwi wewnętrzne wiodących producentów: STATUS, PORTA, POL-SKONE, DRE, INTENSO, ASILO i ERKADO. Nasi specjaliści przeprowadzą bezpłatną konsultację i pomogą dobrać odpowiedni model, a także, na Twoje życzenie, dokonają wstępnych obliczeń kosztów za zakup i instalację drzwi wewnętrznych. Wszystkim klientom zapewniamy bezpłatny i niezobowiązujący pomiar. Managerowie posiadają aktualny katalog wszystkich modeli, a także próbki materiałów, z których wykonane  nasze drzwi wewnętrzne.Na dzień dzisiejszy można zamówić drzwi i akcesoria bez konieczności wychodzenia z domu za pomocą naszego sklepu internetowego.chętnie pomożemy dokonać właściwego wyboru oraz doradzimy najbardziej funkcjonalne rozwiązania. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym katalogiem.

Drzwi wewnętrzne ceny najniższe, jakość najlepsza.

Podczas wyboru należy kierować się nie tylko wyglądem, ale także rodzajem materiału. Największym dylematem przy zakupie drzwi jest wybór pokrycia. Status drzwi oferuje : naturalne forniry, naturalne obłogi, malowane, sztuczne okleiny. Ale czym się różnią? Czy warto zdecydować się na fornir, czy  jednak wybrać drzwi okleinowane? 

Naturalne forniry

Metoda wykończenia, odporna na uszkodzenie o niepowtarzalnym wzornictwie. Fornir często nazywany  okleiną naturalną. Fornir to wąskie (0,1-0,5mm) płaty drewna uzyskane poprzez skrawanie z drzew. Tak pocięte arkusze łączy się w wiązki, z zachowaniem kolejności, w jakiej zostały zdjęte z pnia.

Drzwi drewniane wewnętrzne dostępne w kolekcjach ASILO, POL-SKONE, STATUS, PORTA, DRE, INTENSO oraz ERKADO.. 

Drzwi z kolekcji “ ASILO “ dostępne są w kolorach: wenge,dąb, orzech. Kolekcja drzwi zawiera nowoczesne modele oraz klasyczne. Drzwi wewnętrzne ceny - potrafią zaskoczyć!

Sztuczne okleiny

Okleina to materiał sztuczny, który upodabnia się do  materiału naturalnego.Ważne że  okleiny są  bardzo trwałe i odporne na  wszelkie uszkodzenia oraz wilgoć. Dzięki dużemu wyborowi kolorów można bez problemu dobrać odpowiednie drzwi.

Drzwi wewnętrzne drewniane dostępne w kolekcjach STATUS, PORTA, POL-SKONE, DRE, INTENSO,ASILO i ERKADO.

Drzwi z kolekcji “ DRE“ dostępne są w kolorach : orzech, dąb, wiąz, buk, wiśnia, olcha, sosna i matowa biel. Dostępność towaru na stanie magazynowym można sprawdzić również za pośrednictwem czatu.

Drzwi drewniane wewnętrzne cena ich jest uzależniona przede wszystkim od producenta i materiałów, z których zostały wykonane. Wielu producentów oferuje drzwi drewniane wewnętrzne w kilku wariantach : ekonomiczne, standard jak również premium.

Pod względem materiału najpopularniejsze są drzwi wewnętrzne drewniane a także drewnopochodne. Pokrywane są lakierem, okleiną lub fornirem. Coraz większą popularnością cieszą się drzwi malowane. 

Malowane

Białe drzwi wewnętrzne- nieśmiertelna klasyka.  Doskonałej jakości drzwi malowane  bez obaw można stosować w kuchni czy w łazience, tym samym doskonale sprawdzą się w domach, w których są małe dzieci. A cena drzwi naprawdę potrafi zaskoczyć.Szeroka gama oferowanych produktów zadowoli  nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi wewnętrzne drewniane  dostępne w  kolekcjach: STATUS, PORTA, POL-SKONE, DRE, INTENSO, ASILO i ERKADO. Drzwi malowane - prosta i tania metoda wykończenia drzwi.

Firma STATUS  oferuje  drzwi wewnętrzne cena  od klasy premium do ekonomicznej. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.

Czy kolor ma znaczenie? Jeżeli poważnie się zastanowić to w większości pomieszczeń są białe drzwi wewnętrzne, owszem w mieszkaniach i biurach ten kolor najlepiej się sprawdza. Pomimo to klienci często zastanawia się, czy poradzą sobie z tym kolorem ze względu na zwierzęta domowe bądź też śladów i plam. Natomiast nie warto się przejmować gdyż drzwi wewnętrzne białe nie wymagają specjalnej pielęgnacji .

Drzwi wewnętrzne białe ozdobią pomieszczenie w stylu nowoczesnym, a w ciemnym wykonaniu idealnie wpasują się w styl high-tech. 

Zamawiając drzwi wewnętrzne w naszej firmie można uzyskać wiele korzyści w pierwszej kolejności jest to najlepszą cena na rynku polskim a także wysoki standard materiałów i usług od najlepszych polskich producentów takich jak: DRE, INTENSO, i POL-SKONE. Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Pruszkowie, gdzie można obejrzeć wzorniki produktów i skonsultować się z naszymi konsultantami jak również do online chatu.

Nowe drzwi wewnętrzne to świetna okazja, aby odmienić dom!