570 427 606 sklep@status-drzwi.pl

Drzwi malowane – estetyka kreatywności

W tym wydaniu omówimy ponownie wspaniały towar, który jest perfekcyjnym połączeniem prostoty i estetyki – drzwi malowane.

Jest to rzadka opcja, odpowiednia dla pragmatycznego minimalisty lub niestandardowego twórcy, futurysty albo konserwatysty. Naprawdę niesamowity trend, który od dawna podbija rynek. Wyrażenie "wszystko genialne jest proste" dotyczy właśnie tego produktu.

Były czasy, kiedy zakup drzwi wewnętrznych był trudnym zadaniem, ponieważ ze względu na ograniczony asortyment, nie było łatwo kupić produktu o wysokiej jakości w niskiej cenie. Dziś mamy do czynienia z innym problemem – ogromnym asortymentem, dlatego bez pomocy eksperta trudno dokonać wyboru. Jeśli szukasz dobrej, niedrogiej konstrukcji, sugerujemy zwróć uwagę na drzwi wewnętrzne malowane. Obecnie są one niesamowicie popularne, ponieważ prostota, naturalność oraz kreatywność są teraz bardzo modne!

Technologia wytwarzania malowanych drzwi z MDF

Drzwi wykonane są z płyt składających się z naturalnych trocin. Najpierw surowiec jest mielony, obrobiony parą pod wysokim ciśnieniem, a następnie wtapiany do stanu jednorodnego, dalej tworzy się z tej masy równe warstwy o pożądanej grubości. Przy następnym etapie są prasowane, suszone, starannie szlifowane. Rezultat to płyta o gęstej jednorodnej strukturze.

Zgodnie z technologią taka produkcja:

  • Nabywa wytrzymałość mechaniczną, zdolność do zachowania kształtu;
  • Ma gładką powierzchnię odporną na wilgoć oraz parę;
  • Łatwo obrabialna.

Estetyka

Dla zwiększenia właściwości użytkowych, a także sprawienia atrakcyjności wyrobów ze struktury MDF, jej powierzchnia jest emaliowana. Dzięki temu są one odporne na wszelkiego rodzaju wpływy (fizyczne, chemiczne). Kolejną zaleta to szeroka gama kolorów, dzięki czemu kupujący mogą wybrać to, czego potrzebują. Warto zauważyć, że bezwzględny lider sprzedaży to drzwi białe malowane, opinie o nich każdy ma pozytywne, ponieważ jest to klasyka aranżacji wnętrz.  

Takie wyroby oczywiście mogą być stosowane w różnych wnętrzach. Idealnie nadają się do minimalistycznej aranżacji wnętrza, stylu high-tech, a także klasycznego. Uniwersalną opcją są drzwi drewniane wewnętrzne malowane na biało, które wizualnie zwiększają przestrzeń, dlatego mamy tak duży wybór tego modelu.

Zalety

  • Odporność powierzchni na promieniowanie UV (nieblaknięcie);
  • Bezpieczeństwo dla zdrowia ludzi i zwierząt (przy produkcji materiałów przyjaznych dla środowiska, lakierowanie jest nietoksyczne);
  • Nie pękają, nie deformują się;
  • Mają doskonałe właściwości izolacji akustycznej;
  • Nie boją się zmian temperatury;
  • Łatwe w utrzymaniu.

Zaletą drzwi malowanych jest to, że pozwalają na zmianę odcieni w dowolnym momencie. Zmieniono wnętrze pokoju lub wygląd drzwi się pogorszył – pomaluj je, wtedy potrzeba wymiany zniknie!

Nasza oferta

Upewniłeś się, że ta opcja jest tym, czego potrzebujesz? Teraz mamy przyjemność zaoferować Ci nasz towar. W ofercie Status Drzwi znajdziesz ogromny wybór drzwi malowanych, zasadniczo białych, stworzonych przez znanych producentów. One zadowolą Cię swoją dostępnością i pięknym designem.

Posiadamy produkty zarówno premium klasy, jak i ekonomicznej, w przystępnych cenach i od najlepszych producentów. Napisz do nas na e-mail: sklep@status-drzwi.pl – uzyskaj porady od dobrych oraz kompetentnych specjalistów.

Jesteśmy otwarci na dialog i gotowi do rozpoczęcia współpracy już teraz!

Komentarze
Napisz komentarz