570 427 606 sklep@status-drzwi.pl

Drzwi malowane – dobry smak aranżacji wewnętrznej

Nasz świat jest niesamowicie dynamiczny, wszystko jest przejściowe i niestabilne. «Wszystko płynie» – powiedział wielki filozof starożytnej Grecji Heraklit, kilkaset lat przed naszą erą. Obecnie, dzięki postępowi technologicznemu oraz globalizacji, ta fraza stała się jeszcze bardziej istotną. Niewątpliwie efekt ten dotyczy również intérieuru, dlatego drzwi malowane są idealnym rozwiązaniem do aranżacji wnętrz.
 
Jeśli malując zwykłe drzwi ryzykujesz je zepsuć, mając specjalne drzwi, gwarantujesz sobie długą usługę wysokiej jakości konstrukcji. Ponadto będziesz miał możliwość przemalowania je, gdy zaplanujesz zmienić wnętrze.
 
Zalety:
 
  • Nie «boją się» wilgoci, dlatego idealnie nadają się do montażu w łazience lub w kuchni.
  • Trwałość. Wyroby, które są prezentowane na naszej stronie, wykonane z naturalnego drewna i MDF. Taka konstrukcja ma zwiększony poziom wytrzymałości, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.
  • Rozsądne ceny. Możesz kupić nowoczesny, modny produkt już od kilkuset złotych.
Nasz salon oferuje drzwi malowane DRE, ponieważ są one jednym z najlepszych produktów tej kategorii, ta opinia jest podzielona przez ekspertów oraz wielu klientów, którzy już je kupili. Są one elegancką alternatywą dla tych ludzi, którzy lubią regularnie aktualizować swoje życie, jego atrybuty materialne. 
 
Wielu dziwnych kolorów do wyboru zdarzy, że drzwi wewnętrzne malowane nie tylko dopasują się do Twoich indywidualnych potrzeb, ale także odmłodzą oblicze wnętrza. Wybierając model o kolorystyce, która pasuje do mebli oraz pozostałych detali pokoju, uzyskasz estetyczną, wzorcową kompozycję.
 
Podstawowo drzwi malowane sprzedają się w białym kolorze, a później wszystko zależy od Twoich pragnień, odwagi albo wyobraźni. Jeśli wybierzesz wersję, która będzie kontrastować z ogólnym wnętrzem, możesz w ten sposób podkreślić nowoczesną stylistykę lub swój własny niepowtarzalny styl. Drzwi białe malowane ogólne są jednymi wśród najbardziej popularnych – mogą wizualnie powiększyć pomieszczenie, dodać więcej przestrzeni, zwiewności a także szykowności.

Drzwi malowane DRE są podzielone na takie rodzaje: 

Ramowe:
  • Lexa
  • Even
  • Nestor
Płytowe:
  • Duo
  • Uni
  • Binito
Na stronie naszego sklepu te wyroby dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, sprawią, że design twojego mieszkania nabierze oryginalnego wyrazu. Wiele wśród nich wyposażone jest w zdobienia lub przeszklone elementy, które są w standardowym bezpłatnym zestawie. Niemal wszyscy one nalezą do stylu "modern", co oznacza, iż takie modele można dobrać jak do klasycznego wnętrza, tak również do "high-tech". Bez względu na styl, w którym będzie zaaranżowana przestrzeń Twojego apartamentu drzwi malowane odnajdą się tam maksymalne harmonijnie. 
 
Sprawdź katalog malowanych drzwi DRE na stronie internetowej Status drzwi, a szczegóły, jak zawsze, możesz dowiedzieć się od naszych pracowników, pisząc na e-mail: sklep@status-drzwi.pl
Komentarze
Napisz komentarz