570 427 606 sklep@status-drzwi.pl

Drzwi Asilo

Kolejną wspaniałą marką drzwi, które można znaleźć na naszej stronie internetowej, jest Asilo. Została stworzona przez firmę Entra, która podbiła rynek od ponad trzydziestu lat! Jesteśmy dumni ze współpracy z taką marką, więc chcemy o tym trochę opowiedzieć. Ten producent wytwarza głównie drzwi fornirowane, również zwane naturalnymi okleinami. Musimy zaakceptować – w tej sprawie jest poza konkurencją. Ten model wykonany z naturalnego materiału – cienkich arkuszy drewna, które są połączone takim sposobem, aby produkt miał taki widok, jakby był wykonany z litego drewna.

Tego rodzaju drzwi są obecnie najbardziej rozpowszechnione, ponieważ mają wiele istotnych zalet:

  • Niska higroskopijność – oznacza to, że materiał ten jest tak odporny przeciw wilgoci, jak to tylko możliwe, ponieważ wykonany z miękkiego drewna.
  • Mała waga – są wygodne pod czas dostawie lub instalacji, a także wytwarzają mniej dźwięku po uderzeniu przez przeciąg czy nawet nerwowych lokatorów.
  • Trwałość. Fornir może wytrzymać duże obciążenia oraz naprężenia mechaniczne, przeciwnie od plastiku.
  • Cena. Takie modele nie składają się wyłącznie z drewna, choć robią takie wrażenie. Tym samym uzyskamy pożądany wygląd za niewielką opłatę.

Drzwi Asilo są sprzedawane po uczciwej cenie, biorąc pod uwagę ich jakość, praktyczność oraz trwałość, można zrozumieć, że najlepszą opcję nie jest tak łatwo odnależć. Jeśli zapytasz naszych konsultantów albo po prostu spojrzysz w sieć, wtedy zauważysz – wszyscy mają pozytywne opinie o produktach tej marki.

Ciężko nie wspomnieć o białych drzwiach Asilo, bo modele tego koloru biją rekordy sprzedaży wśród sklepów Rzeczypospolitej, a na naszym blogu stały się już stałą rubryką. Katalog Asilo 2018 prezentuje ten model w różnych odcieniach, z wkładkami szklanymi ewentualnie bez nich, a także dzięki różnorodnym rozwiązaniom stylistycznym, które imponują wyobraźnie swoją oryginalnością takoż innowacyjnością. Drzwi Asilo białe są wyjątkowe – drewniana powierzchnia tego koloru tworzy niepowtarzalne wrażenie ekstrawagancji oraz subtelnego arystokratycznego smaku!

Drzwi Asilo ukryte – to coś niewyobrażalnego. Wcześniej producenci chcieli dopasować kolory wyrobów do gustów klientów, ale specjaliści Asilo poszli dalej – opracowali linię „Linate zero”, modeli, której może ulepszyć i dostosować do własnego wnętrza niemal każdy. Co najmniej każdego roku możesz otrzymać nowy projekt wewnętrznych drzwi Asilo, ponieważ są one pokryte specjalnym materiałem, który pozwala nałożyć na nie farbę akrylową, a nawet przyklejać tapety! Wystarczy wyobrazić sobie, jaką to daje możliwość renowacji pomieszczeń – śmiałego lotu  fantazji i manifestacji twórczej natury! Taki wyrób jest niewątpliwie przeznaczony dla kreatywnych ludzi. Dla maksymalnego efektu linia „Linate zero” posiada ukryte zawiasy, ościeżnicę, ba nawet zamek magnetyczny.

Dziś dowiedzieliśmy się, że marka drzwi wewnętrznych Asilo to doskonały wybór dla tych, którzy chcą kupić towary o optymalnym stosunku jakości do ceny, które wyglądają świetnie i mogą zaskoczyć nietypowymi rozwiązaniami. Teraz nazwijmy trzy najważniejsze powody, dla których warto kupić te produkty:

Kolosalne doświadczenie. Udany biznes z trzydziestoletnim doświadczeniem jest najlepszym dowodem na profesjonalizm kierownictwa.

Wspieranie sportu. Asilo jest jednym wśród głównych sponsorów gdańskiego zespołu koszykarzy, co pokazuje zasięg zarządzania firmą, w przeciwieństwie do tych, którzy są zainteresowani jedynie przychodami. Tacy ludzie zawsze lepiej służą życzeniom klientów.

Towary tej marki można znaleźć w katalogu „Status Drzwi”, ten fakt sam rzeczywiście jest najlepszym znakiem jakości pomiędzy wszystkich możliwych!

Asilo – marka, która niestrudzenie dąży do doskonałości, która ewoluuje codziennie, inspirowana przez zadowolonych klientów przez ich zaufanie. Najlepsze materiały, nowoczesne technologie i wykwalifikowani pracownicy tworzą prawdziwą magię.

Z przyjemnością polecamy drzwi Asilo, więc serdecznie zapraszamy zapoznać się z naszym katalogiem, a jednocześnie zwrócić uwagę na drzwi, które będą godną ozdobą Twojego domu!

Komentarze
Napisz komentarz