570 427 606 sklep@status-drzwi.pl

Agmar drzwi – na straży Twojego spokoju

Agmar to znany oraz szanowany w naszym kraju producent drzwi, który rozpoczął działanie w roku 1998. Ta firma głównie oferuję drzwi zewnętrze drewniane – piękne i jednocześnie niezawodne produkty. Podczas procesu produkcyjnego firma martwi się o środowisko naturalne, stosując odpowiednie materiały, a także napędza osuszacze wykorzystujące energię odnawialną, czyli pozyskiwane z elektrowni wiatrowej. Do malowania drzwi zespół firmy Agmar używa tylko farb ekologicznych - jest to pozytywny czynnik dla zdrowia klientów.

Bardzo dobre opinie o drzwi Agmar mają klienci, również jak specjaliści, dowodem tego jest nominacja tej kompanii na kilka nagród:   

  • III miejsce w konkursie Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „JESIEŃ 2017” w kategorii „TECHNIKI WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, CHEMII BUDOWLANEJ, STOLARKI BUDOWLANEJ” dostała cała seria wzorów drzwi drewnianych wykonana w innowacyjnej technologii 3D.
  • Podczas Poznańskiej Gali Polskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców, została odznaczona za innowacyjność, przedsiębiorczość oraz kreowanie nowatorskiej jakości na rynku naszego kraju!

Rodzaje drzwi Agmar

Kiedy już wiecie, dlaczego sprzedajemy wyroby tego znakomitego producenta, pogadamy właśnie o gatunkach i jakie one są. Istnieją trzy kategorii:

  1. Płytowe – są zrobione z jednej, jednolitej płyty z drewna lub też cienkimi płytami okleja się drewniana rama. Pustą przestrzeń pomiędzy płytami wypełnia się płytami wiórowymi, kartonowymi o budowie miodowego plastra albo paskami płyty pilśniowej, układanymi w jodełkę.
  2. Ramiakowe – skrzydła ramowe, jak wskazuje sama ich definicja, opierają na projekcie podobną do ramy. Składa się na nią obramowanie, które tworzą dwie pionowe i dwie poziome belki, na których widzialne jest łączenie ze sobą.
  3. Dwuskrzydłowe – o je zasadniczej odmienności też mówi sama nazwa, ale warto zauważyć, że takie drzwi są idealne dla tych, kto potrzebuje szerokiego i wizualnie bogatego wejścia.

Agmar w katalogu Status drzwi

W naszym katalogu drzwi firmy Agmar reprezentują dwa rodzaje drewna: sosna oraz dąb. Mamy różne wymiary szerokości, wysokości oraz grubości (szczegóły można dowiedzieć się, klikając wybrane modele). Rozmaitość kolorów spełni wszelkie wymagania, znajdziesz tam wszystko: metaliczne kolory, różne odcienie koloru dębu, a także klasyczny i uwielbiany przez wszystkich biały kolor.
Ceny drzwi zewnętrzne Agmar różnią się w przybliżeniu 2-3 tysiące złotych, nie jest to najniższa cena, ale jakość pierwszej klasy, naturalne materiały, a także elegancki design są tego warte. 
Drzwi zewnętrzne Agmar wyposażone we wręgi antywyważeniowe i cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, je zadanie to maksymalna obronność.
Lakierowanie za pomocą systemu pięciopowłokowego z wykorzystaniem metody hydrodynamicznej gwarantującej niezmywalność oraz ubezpieczanie we wszelkich warunkach pogody.

Podsumowując

Wyroby Agmar znajdują zastosowanie w hotelach, domach, instytucjach, obiektach firmowych oraz w jakimkolwiek miejscu, które wymaga efektywnego wykończenia o dobrej jakości. Nasi specjaliści polecają produkty tej firmy jako jedne z najlepszych w swoim segmencie rynku!
Zobacz produkty tego producenta w katalogu naszej strony internetowej Status Drzwi lub bezpośrednio przyjdź do sklepu i upewnij się, że mają dobrą jakość.

Możesz zadać dodatkowe pytania przez telefon:

570 427 606 lub napisz list na nasz
e-mail: sklep@status-drzwi.pl.
 
Komentarze
Napisz komentarz