570 427 606 sklep@status-drzwi.pl

Jak dobrać kolor drzwi?

Wielu bez wahania twierdzi, że najlepszym wyboremsą drzwi wewnętrzne białe.Dla wielu również wybór drzwi o kolorze "drzewa" wydaje się być najprostszym i najbardziej udanym rozwiązaniem, ponieważ pasują one do podłogi. Nie zawsze właściwe rozwiązanie jest takim oczywistym. O tym właśnie dzisiejszewydanie blogu.

Zwykle to jest naprawdę dobra rada, że ​​możesz obrać jasne drzwi, jeśli masz jasną podłogę lub ciemne w przypadku ciemnej podłogi.Jasne typy świetnie wyglądają, na przykład, na tle„skandynawskich” wnętrz, a ciemne, zwłaszcza połączone z ramami drewnianymi i listwami, będą wyglądać godnie i szykownie, dzięki czemu będą ozdabiać klasyczne wnętrza.

Niektórzy wolą, żeby kolor skrzydłaodpowiadał ramom okiennym. Mówiąc o ramach drzwiowych, generalnie sprzedają się one ze skrzydłem tego samego koloru, chociaż ten element można również wybrać kontrastowego koloru. Jeżeli jednakżeani jedno rozwiązanie nas nie fascynuje, możną kupićukryty model, któryłączy się z powierzchnią ściany. Zazwyczaj w jednym domu wybieranie skrzydła tego samego koloru. Różnorodność odcieni może wywołać chaos kompozycji i zakłócić jej kolorystyczny balans.

Dawno, dawno temu,białe drzwi wewnętrznebyły bardzo popularne, ponieważ nie było innego wyboru. Jak na ironię, ale dziśdrzwi białewewnętrzne znów stają się modne, a je wybór jest po prostu ogromny. Działa bardzo dobrze nie tylko dla„skandynawskich” lub nowoczesnych interieurów, ale także w prowansalskim lub eklektycznym stylu. Poniżej kilka wybranych modeli białych drzwi wewnętrznych z szerokiej gamy polskiej marki PORTA.Drzwi wewnętrzne białe są idealne nawet dla stylu wschodniego, co często można zobaczyć na zdjęciach w sieci.

Z drugiej strony, całkowicie białe skrzydło nie zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem – podłużne paski drewnopodobne w okleinie orzechowej może byćposłusznym wyborem. Modele oszklone będą harmonijnedla małych wnętrz. Drzwi o mniejszym oszkleniuNOVA (generalnie używane do łazienek) lub pełne(stosowane w sypialniach,) pomogą nam zachować intymną orazbardziej osobistą atmosferę.

Jeśli Twoje mieszkanie nie jest dobrze oświetlone, spójrz na modele KONCEPT. Modele przeszklone to propozycja dla właścicieli małych bądź słabiej oświetlonych pomieszczeń, gdzie naturalne światło odgrywa ważną rolę aranżacji wewnętrznej.

Kolor skrzydła to bardzo istotna cecha, ponieważ niepasujące może zepsuć nawet najbardziej złożony rezultat, ale design jest równie ważny. We wnętrzach o nowoczesnym stylu polecamy model VECTOR. Do minimalistycznych interieurów dobrze będzie skomponować jeden z modeli ROYAL. To klasyczne skrzydło z wyrafinowanym wystrojem o nowej wersji. Zwróć uwagę też na innych producentów drzwi wewnętrznych białych, z którymi współpracujemy: STATUS, ASILO, DRE, VERTIGO, INTENSO, POL-SKONE.

Warto też pamiętać oakcesoria, takie jak klamki czy tulejki wentylacyjne.

Żeby zapoznać szczegóły,sprawdź nasz katalog lub napisz na e-mail!

Komentarze
Napisz komentarz